قطعات موسیقی «ما باز می گردیم» و «سید ابراهیم» منتشر شد

قطعات موسیقی «ما باز می گردیم» و «سید ابراهیم» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری اکسیداک،آهنگ ما باز می گردیم اثری موسیقایی است که برای ادای دین به سید شهیدان خدمت، آیت الله ابراهیم رییسی و دیگر شهیدان سانحه تلخ بالگرد ساخته شده است.

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی، دومین قطعه مشترک خود را برای پاسداشت مقام شهید جمهور و دیگر شهیدان راه خدمت منتشر کردند.

این اثر به آهنگسازی محمدرضا عقیلی با شعری از محمدمهدی سیار و با صدای علیرضا علیزاده ساخته شده است.

پس از انتشار قطعه “قاف تماشا” در روز گذشته؛ حالا “ما باز می گردیم” یکی دیگر از مجموعه قطعاتی است که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی برای پاسداشتِ شهیدان خدمت آماده انتشار کرده است.

انتشار قطعه «سید ابراهیم»

به گزارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، قطعه موسیقی «سید ابراهیم» با آهنگسازی محمدرضاعقیلی و شعری از علیرضا قزوه، با صدای سید محسن حسینی از تولیدات مشترک معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما است.

در ساخت این قطعه از فضای موسیقی خراسان رضوی بهره برده شده است.

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطعات موسیقی «ما باز می گردیم» و «سید ابراهیم» منتشر شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطعات موسیقی «ما باز می گردیم» و «سید ابراهیم» منتشر شد"، کلیک کنید.