لاپید: اگر کابینه نتانیاهو برکنار نشود قیمت ها همچنان افزایش می یابند

لاپید: اگر کابینه نتانیاهو برکنار نشود قیمت ها همچنان افزایش می یابند

به گزارش اکسیداک به نقل از اکسیداک، یاییر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم اشغالگر صهیونیستی گفت: قیمت ها رو به افزایش است و طبقه متوسط در حال فروپاشی است. اگر این دولت که برای ما هزینه زیادی به بار آورده، همچنان به کار خود ادامه دهد و برکنار نشود، قیمت ها به افزایش خود ادامه می دهند.

در همین راستا، رسانه های عبری زبان از آغاز موج قریب الوقوع افزایش قیمت ها از فردا چهارشنبه خبر دادند و نوشتند: علاوه بر قیمت بنزین که در ماه مه مجددا افزایش می یابد، لبنیات نیز گران شده و لیست بلندبالایی از افزایش قیمت مواد غذایی و شوینده ها وارد مرحله اجرا می شود.

اخیرا شبکه عبری «کان» به نقل از یک منبع بلندپایه در وزارت دارایی رژیم اشغالگر گزارش داد: اگر جنگ ادامه پیدا کند، چاره ای جز افزایش مالیات نیست. وزارت دارایی اسراییل در نظر دارد به زودی مالیات ها را برای تامین هزینه های جنگ در غزه افزایش دهد.

این مساله در راستای ادامه شکست اقتصادی رژیم صهیونیستی از هفت اکتبر 2023 است. با توجه به افزایش هزینه های دولت اشغالگر، کاهش واردات و صادرات، تعطیلی کارخانه ها و فروپاشی بخش گردشگری، این ادعا که اقتصاد این رژیم در برابر تاثیرات جنگ مصون است، فروپاشیده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: اگر کابینه نتانیاهو برکنار نشود قیمت ها همچنان افزایش می یابند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: اگر کابینه نتانیاهو برکنار نشود قیمت ها همچنان افزایش می یابند"، کلیک کنید.