لغو و تاخیر 3 هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان

وقوع طوفانی مرگبار در کالیفرنیا به لغو و تاخیر سه هزار پرواز در این ایالت غرب آمریکا منجر شد.

شبکه سی ان ان اعلام کرد که در پی وقوع طوفانی مرگبار در کالیفرنیا، سومین ایالت بزرگ آمریکا با جمعیت نزدیک 40 میلیون نفر که به سیل و رانش زمین منجر شده است، بیش از 425 پرواز لغو شده و بیش از 2525 پرواز دیگر از فرودگاه های این ابالت به تاخیر افتاده است.

لغو و تاخیر 3 هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان

به گزارش فارس، بر اساس این گزارش، بیشترین تعداد پروازهای لغو شده (بیش از 255 پرواز) در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو ثبت شده است، در حالی که بیشترین تاخیر پرواز (بیش از 1100 پرواز) در فرودگاه بین المللی لس آنجلس رخ داده است.

نیویورک تایمز نیز نوشت که جو بایدن، رییس جمهور آمریکا طی تماس تلفنی با کارن باس، شهردار لس آنجلس، قول داده است که تمام کمک های ممکن را برای رفع عواقب طوفان ارایه کند.

لغو و تاخیر 3 هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان

دیروز دوشنبه همین روزنامه از کشته شدن سه نفر بر اثر سقوط درختان در ایالت کالیفرنیا بر اثر وقوع طوفان و وزش باد سنگین خبر داد و گفت 10 روز گذشته لس آنجلس سنگین ترین بارش باران را در تاریخ خود را پشت سر گذاشته است و منجر به قطعی برق برای دستکم نیم میلیون نفر و تخریب صدها خانه و خودرو بر اثر جاری شدن سیل شده است

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لغو و تاخیر 3 هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لغو و تاخیر 3 هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان"، کلیک کنید.