مسابقه بزرگ «قهرمان» روی آنتن شبکه سه می‌رود +فیلم

مسابقه بزرگ «قهرمان» روی آنتن شبکه سه می‌رود +فیلم

مسابقه بزرگ و بین‌المللی «قهرمان» با حضور شر‌کت‌کنندگان ایرانی و خارجی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت .

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، مسابقه بزرگ و بین‌المللی «قهرمان»، یک مسابقه ورزشی است که با حضور ورزشکارانی از کشور‌های ایران، لهستان، آلمان، هند، ژاپن، ترکیه، انگلیس و … برگزار می‌شود و مرداد ماه، روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

از ویژگی‌های مهم این برنامه تلویزیونی که با شعار “قهرمان جهان شو” روی آنتن می‌رود، رقابت شر‌کت‌کنندگان ایرانی و خارجی در دکوری به وسعت ۶ هزار متر مربع است.

بیش از ۲۰۰۰ ورزشکار حرفه‌ای و مطرح ایرانی و خارجی، در چندین مرحله مورد ارزیابی قرار گرفته و بهترین‌ها برای این رقابت هیجان‌انگیز انتخاب شدند.

تیزر این مسابقه بزرگ که در دو بخش قهرمان و پاراقهرمان برگزار می‌شود، به طور رسمی منتشر شد.

علاقه‌مندان به حضور در مسابقه بزرگ قهرمان به‌عنوان تماشاگر، می‌توانند عدد ۱ را به شماره ۲۰۰۰۰۳۴۳ پیامک کنند و یا با مراجعه به آدرس https://rubiform.ir/ghahremantv۳_spects و تکمیل فرم مربوطه، آمادگی خود را اعلام نمایند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسابقه بزرگ «قهرمان» روی آنتن شبکه سه می‌رود +فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسابقه بزرگ «قهرمان» روی آنتن شبکه سه می‌رود +فیلم"، کلیک کنید.