مهدی مهدوی کیا: نیم فصل با پرسپولیس مذاکره کردم اما…

مهدی مهدوی کیا: نیم فصل با پرسپولیس مذاکره کردم اما...

به گزارش خبرگزاری اکسیداک؛ مهدی مهدوی کیا یکی از میهمانان اولین قسمت از ویژه برنامه فوتبال 360 برای یورو 2024 بود که گفت وگو جالبی با عادل فردوسی پور و محمد بحرانی داشت. مهدوی کیا در بخشی از صحبت های خود تاکید کرد پیگیر نتایج بازی های مختلف است و سعی می کند همیشه به روز باشد. اسطوره فوتبال ایران همچنین برای فینال لیگ قهرمانان اروپا که بین دورتموند و ریال مادرید برگزار شد، در ورزشگاه ومبلی حضور داشت و همراه با رضا قوچان نژاد این دیدار را از نزدیک تماشا کرد، دیداری که پانزدهمین جام قهرمانی را برای کهکشانی ها به همراه داشت.

مهدوی کیا همیشه با نظرات خوب خود و دایره لغات بالا بین اهالی فوتبال معروف است و همین موضوع باعث شده تا نشستن پای صحبت های او دلنشین باشید. مهدی مهدوی کیا فعلا در چین حضور دارد و به زودی به آلمان برمی گردد.

مهدوی کیا که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد و بارها اعلام کرده این تیم را از بچگی دوست داشته است، در مورد نتایج پرسپولیس و فوتبال ایران گفت: «حقیقتا بازی های لیگ ایران را دنبال نمی کنم. بازی های ملی را می بینم و البته پرسپولیس هم تیم محبوب من از زمان بچگی است و بازی آن ها را هم می بینم ولی در دو سال اخیر که از ایران رفته ام، کمتر پیگیر دیگر مسابقه ها هستم. اخبار تیم پرسپولیس را کاملا دنبال می کنم. نیم فصل مربی عوض شد و پرسپولیس شرایط سختی داشت اما درنهایت قهرمان شد».

ستاره سابق سرخ پوشان پایتخت در واکنش به جدایی اوسمار ویرا از پرسپولیس و احتمال حضور دوباره اش در فوتبال ایران توضیح داد: «دلیل رفتن اوسمار ویرا را نمی دانم اما نتایج خوبی با پرسپولیس کسب کرد و به عنوان قهرمانی رسید. در این مدت از لیگ ایران پیشنهاد داشتم اما علاقه ای به بازگشت ندارم. پس از اتفاقاتی که در تیم ملی امید رخ داد، قول هایی به خودم دادم و در شرایط کنونی علاقه ای به بازگشت ندارم».

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی مهدوی کیا: نیم فصل با پرسپولیس مذاکره کردم اما…" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی مهدوی کیا: نیم فصل با پرسپولیس مذاکره کردم اما…"، کلیک کنید.