میزگردهای اقتصادی نامزدها سهم شبکه یک شد/پخش میزگردهای سیاسی از شبکه سه

میزگردهای اقتصادی نامزدها سهم شبکه یک شد/پخش میزگردهای سیاسی از شبکه سه

میزگردهای اقتصادی نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از روز پنجشنبه ـ 24 خردادماه ـ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

به گزارش اکسیداک به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، در راستای آگاهی عموم مردم و اطلاع رسانی گسترده در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، از فردا میزگردهای انتخاباتی در سه بخش از سه شبکه روی آنتن می رود.

این میزگردهای تلویزیونی در سه بخش اقتصادی، سیاسی و فرهنگی از شبکه های یک، دو و سه سیما پخش می شود. 

میزگردهای اقتصادی به میزبانی شبکه یک سیما هر شب با حضور یک نامزد انتخاباتی ساعت 22:45 تا 24 به مدت زمان 75 دقیقه پخش می شود. 

نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه میزگردهای اقتصادی شبکه یک سیما بدین شرح شرکت خواهند کرد: در روز پنجشنبه 24 خردادماه مسعود پزشکیان، جمعه 25 خردادماه محمدباقر قالیباف، شنبه 26 خردادماه امیرحسین قاضی زاده هاشمی، یکشنبه 27 خردادماه سعید جلیلی، سه شنبه 29 خردادماه علیرضا زاکانی و چهارشنبه 30 خردادماه حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی.

همچنین میزگردهای فرهنگی از آنتن شبکه دو سیما و میزگردهای سیاسی از شبکه سه سیما به ترتیب در ساعت 19 تا 20:30 و ساعت 14:30 تا 16 پخش خواهد شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزگردهای اقتصادی نامزدها سهم شبکه یک شد/پخش میزگردهای سیاسی از شبکه سه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزگردهای اقتصادی نامزدها سهم شبکه یک شد/پخش میزگردهای سیاسی از شبکه سه"، کلیک کنید.