میزگرد انتخاباتی تشکل‌های سه‌گانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

میزگرد انتخاباتی تشکل‌های سه‌گانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

اکسیداک/سیستان و بلوچستان میزگرد انتخاباتی توسط تشکل‌های سه‌گانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و با همکاری کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد.

به گزارش اکسیداک، این برنامه با حضور اعضای ستاد انتخاباتی سعید جلیلی کاندیدای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و با حضور دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.

در این نشست صمیمانه دانشجویی، زهدی مسئول ستاد دانشگاهیان سعید جلیلی به تبیین اهداف و چشم اندازهای دکتر جلیلی در حوزه سلامت و درمان پرداخت.

در ادامه خواجه درگی مسئول ستاد جوانان به شرایط حاکم در حوزه جوانان در دولت سابق پرداخت و به برنامه های دکتر جلیلی اشاره کرد.

 همچنین دانشجویان نیز با طرح پرسش‌های خود در حوزه سلامت، اقتصاد، حجاب، مردمی سازی، تورم و تبیین عملکرد اجرایی دکتر جلیلی، خواستار پاسخ اعضای ستاد شدند که در ادامه هر یک از اعضای ستاد پاسخ های خویش را مطرح کردند.

همچنین به دلیل کثرت برنامه‌های پیش آمده برای اعضای ستاد آقای دکتر قالیباف، قبل از آغاز این نشست، انصراف خود را از حضور در این نشست اعلام کردند.

همچنین نشست آتی این میزگرد با حضور اعضای ستادهای دکتر پزشکیان و دکتر زاکانی برگزار خواهد شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزگرد انتخاباتی تشکل‌های سه‌گانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزگرد انتخاباتی تشکل‌های سه‌گانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان"، کلیک کنید.