نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس اعلام می شود

با محوریت حمایت از بانوان و مشارکت موثر مردم؛

نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس اعلام می شود

یکصد و بیست و نهمین نشست هییت عالی شورای وحدت در دفتر مرکزی این شورا برگزار و حاضرین در مورد سیاست های دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بحث و تصمیم گیری کردند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، منوچهر متکی سخنگو و رییس هییت اجرایی شورای وحدت اعلام کرد: در یکصد و بیست و نهمین نشست هییت عالی شورای وحدت، موضوع دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. بر اساس تصمیمات اخذ شده در این جلسه مقرر گردید فهرست نامزد های مورد حمایت شورای وحدت در  سراسر کشور از جمله حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام  شهر، شمیرانات و پردیس تهیه و به اطلاع مردم شریف رسانده شود.  

متکی در ادامه توضیحاتش افزود: در این نشست با نظر قاطع اعضا، مصوب شد با توجه به اینکه تمامی نامزد های راه یافته به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه تهران بزرگ را آقایان تشکیل داده و هیچ نامزدی از بین بانوان موفق به کسب آرای لازم در دور نخست نشد، شورای وحدت با در نظر گرفتن اصل تخصص و تعهد کلیه نامزدها، اولویت خود را به حمایت از بانوان قرار داده و تلاش می کند تعداد بیشتری از بانوان نامزد دارای صلاحیت در دور دوم انتخابات را در فهرست خود بگنجاند.  

نماینده مردم شریف تهران، ری و شمیرانات ضمن تاکید بر لزوم مشارکت موثر ملت نجیب و قهرمان ایران در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: شورای وحدت استان ها در تمام حوزه هایی که انتخابات در آن ها به دور دوم کشیده است، حضوری فعال داشته و در راستای وظایف خود در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، عمل کرده و فهرست نامزد های مورد حمایت خود را اعلام می کند.

در خاتمه گفتنی است 90 نفر از نمایندگان منتخب در دور نخست انتخابات مجلس دوازدهم مورد حمایت شورای وحدت بودند که از این تعداد 60 نامزد به طور اختصاصی در فهرست شورای وحدت و 30 نفر نیز به طور مشترک با سایر فهرست ها بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس اعلام می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس اعلام می شود"، کلیک کنید.