ناگفته های سردار حاجی زاده از عملیات وعده صادق+ فیلم

ناگفته های سردار حاجی زاده از عملیات وعده صادق+ فیلم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به عملیات موشکی پهپادی وعده صادق علیه رژیم صهیونیستی گفت: این عملیات نکات پنهان زیادی دارد و تنها از 20 درصد از امکاناتی که برای عملیات فراهم شده برای تنبیه استفاده کردیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگویی، با اشاره به عملیات وعده صادق اظهار داشت: این عملیات نکات پنهان زیادی دارد و نشان دهنده بخشی از توان یک نیرو بود.

سردار حاجی زاده افزود: در عملیات وعده صادق فقط 20 درصد از مجموع امکاناتی را که برای اقدام تنبیهی علیه صهیونیست ها فراهم کرده بودیم، استفاده کردیم که برای مقابله با همین 20 درصد هم صف آرایی عجیب و غریبی انجام شد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: آمریکایی ها که گفته بودند «ما دخالت نمی کنیم»، کاملاً دخالت کردند و در کنار رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

وی یادآور شد: در جریان عملیات وعده صادق، رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه و مواضع حزب الله در جنوب لبنان را تعطیل کرد و حتی یک هواپیمای بدون سرنشین هم به آن مناطق نفرستادند؛ بلکه تمامی امکانات آن ها برای مقابله با حمله ی ایران، بسیج شد.

سردار حاجی زاده با اشاره به کمک آمریکا، انگلیس، فرانسه و بسیاری از کشور های منطقه به صهیونیست ها در جهت خنثی سازی حمله ی کشورمان، گفت: آمریکایی ها علاوه بر هواپیما، رزم ناو ها و ناو های هواپیمابر خود را هم وارد عرصه کردند و آن شب 20 درصد از توان یک نیرو صرف مقابله با تمامی قدرت های جهانی و متحدان آن ها شد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه عنوان کرد: با وجود تمامی اقدامات دشمنان، الحمدلله این پیروزی بزرگ به برکت خون شهدا، تدبیر و اراده رهبر معظم انقلاب اسلامی و دعای مردم حاصل شد و در واقع این اراده ملت ایران بود که تبلور یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناگفته های سردار حاجی زاده از عملیات وعده صادق+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناگفته های سردار حاجی زاده از عملیات وعده صادق+ فیلم"، کلیک کنید.