نسخه جدید چت جی پی تی رونمایی شد/ تجربه حس گفت وگوی طبیعی با هوش مصنوعی

نسخه جدید چت جی پی تی رونمایی شد تجربه حس گفت وگوی طبیعی با هوش مصنوعی

اپن ای آی مدل پیشرو چت جی پی تی را که با تمرکز بر آینده تعامل انسان و ماشین ساخته شده است رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری اکسیداک به نقل از رویترز، سازنده اُپن ای آی از نسخه جدید چت جی پی تی رونمایی کرد و گفت این مدل، رایگان و برای همه کاربران در سراسر جهان قابل دسترس است.

مدل جدید هوش مصنوعی چت جی پی تی-4.0 از امکان مکالمه صوتی واقع گرایانه و تعامل در متن و تصویر برخودار است. محققان اپن ای آی در یک رویداد پخش زنده نشان دادند که چگونه قابلیت های صوتی جدید به کاربران امکان می دهد با چت جی پی تی گفتگو داشته باشند، پاسخ های بلادرنگ دریافت کنند و حتی مکالمه با آن را مانند گفتگوی طبیعی با انسان قطع کنند، چیزی که تا پیش از این برای دستیاران و ابزار های هوش مصنوعی یک چالش بود. این جدیدترین اقدام اپن ای آی برای حفظ رقابت برای تسلط بر فناوری های جدید است.

سام آلتمن، مدیرعامل اپن ای آی در یک پست وبلاگی نوشت: «مدل جدید هوش مصنوعی حسی شبیه آنچه در فیلم ها می بینیم به شما می دهد. صحبت کردن با رایانه هرگز برای من طبیعی نبوده، ولی حالا دیگر فرق می کند.»

میرا موراتی (Mira Murati)، مدیر ارشد فناوری اپن ای آی در مراسم رونمایی گفت: «نگاه ما به آینده تعامل بین خود و ماشین هاست و فکر می کنیم چت جی پی-4.0 این پارادایم را به طور جدی تغییر خواهد داد.»

بهبود کیفیت و سرعت استفاده از زبان های بین المللی و نیز توانایی بارگذاری تصاویر، اسناد صوتی و متنی از دیگر به روزرسانی های نسخه جدید چت جی پی تی است که به تدریج و پس از آزمایش های ایمنی عرضه خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نسخه جدید چت جی پی تی رونمایی شد/ تجربه حس گفت وگوی طبیعی با هوش مصنوعی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نسخه جدید چت جی پی تی رونمایی شد/ تجربه حس گفت وگوی طبیعی با هوش مصنوعی"، کلیک کنید.