هاکی سالنی قهرمانی آسیا| تساوی ایران برابر مالزی/ فینال تکراری برای جام

هاکی سالنی قهرمانی آسیا| تساوی ایران برابر مالزی فینال تکراری برای جام

فینال هاکی قهرمانی آسیا بین ایران و مالزی برای قهرمانی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، تیم ملی هاکی سالنی ایران در آخرین دیدار مرحله دوم گروهی مسابقات قهرمانی آسیا برابر مالزی به تساوی 3-3 دست یافت و بدین ترتیب تیم مالزی حریف ایران در دیدار فینال شد. 

گل های تیم ملی را مهدی شاهرخی 2 و امیرمهدی میرزاخانی 1 گل بثمر رساندند. در انتهای این دیدار بازیکن شماره 10 مالزی بعنوان بازیکن برتر میدان، لوح خود را از بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی داخل سالن آسیا دریافت کرد.

تیم ملی هاکی کشورمان در دیدار نهایی روز شنبه 5 خرداد از ساعت 13:30 به وقت تهران به مصاف مالزی خواهند رفت تا با پس گرفتن جام قهرمانی از این تیم، نهمین قهرمانی خود در آسیا را ثبت کند. در دیدار رده بندی نیز قزاقستان در برابر تایلند به میدان خواهد رفت.

انداختن بطری از سوی تماشاگران قزاق در حین دیدار ایران و مالزی بدلیل عدم راهیابی تیم میزبان به فینال از حواشی این دیدار بود.

تیم های ایران و مالزی با صعود به دیدار نهایی جواز حضور در جام جهانی 2025 کرواسی را کسب نموده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاکی سالنی قهرمانی آسیا| تساوی ایران برابر مالزی/ فینال تکراری برای جام" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاکی سالنی قهرمانی آسیا| تساوی ایران برابر مالزی/ فینال تکراری برای جام"، کلیک کنید.