هدف طرح حامیم، فعال سازی حلقه های میانی حکمرانی در بعد دانشجویی است

هدف طرح حامیم، فعال سازی حلقه های میانی حکمرانی در بعد دانشجویی است

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه طرح حامیم مخفف حلقه های میانی است، هدف از این طرح را فعال سازی حلقه های میانی حکمرانی در بُعد دانشجویی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، حجت الاسلام سجاد بیگی، مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه طرح حامیم 3 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه اظهار کرد: حامیم سه، سومین طرح توانمندسازی فعالان فرهنگی سیاسی اجتماعی است که با حضور دانشجویان آقا و خانم به صورت جداگانه برگزار می شود.

وی با اشاره بر اینکه توانمندسازی و ارتقای مهارت های علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان از اهداف حامیم است، عنوان کرد: حامیم با ابتکار دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اجرا و بستری را برای شناسایی دانشجویان فعال، دغدغه مند و مطالبه گر در حوزه های مختلف سیاسی، اخلاقی و اعتقادی فراهم می کند. 

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه طرح حامیم مخفف حلقه های میانی است، هدف از این طرح را فعال سازی حلقه های میانی حکمرانی در بُعد دانشجویی برشمرد و افزود: کارگاه های ساحت وجودی انسان، سبک زندگی، منظومه فکری مقام معظم رهبری و تاریخ تمدن ایران اسلامی با تدریس استادان گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه و استادان حوزوی از مهم ترین برنامه های حامیم سه است.

بیگی با تاکید بر اینکه سیاست طرح حامیم حرکت عظیم فرهنگی و تحول آفرین بوده و برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: امیدواریم با برگزاری این طرح، شاهد نقش آفرینی بیشتر و موثرتر دانشجویان در دانشگاه ها و جامعه باشیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت ابراز امیدواری کرد که مردم با حضور باشکوه در انتخابات ریاست جمهوری تیرماه و انتخاب فردی اصلح که روحیه جهادی، معنوی و اخلاقی شهید آیت الله رییسی را داشته باشد، باعث استمرار راه این شهید بزرگوار شوند.

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان برخی از ویژگی های شهید آیت الله رییسی، وی را از هرگونه فضای تجملاتی به دور دانست و گفت: شهید رییسی امید را در جامعه زنده کرد و هیچ عاملی مانع از خدمت صادقانه وی نشد به همین سبب شهید رییسی الگوی تمام عیار مدیریتی برای تمام مدیران کشور است.

به گزارش اکسیداک، در طرح حامیم 3 بیش از 100 دانشجوی آقا و خانم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه شرکت می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هدف طرح حامیم، فعال سازی حلقه های میانی حکمرانی در بعد دانشجویی است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هدف طرح حامیم، فعال سازی حلقه های میانی حکمرانی در بعد دانشجویی است"، کلیک کنید.