هشدار تشدید و تداوم فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان

هشدار تشدید و تداوم فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان

اکسیداک/هرمزگان مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به هشدارهای سطح نارنجی و سطح زرد هواشناسی که از چند روز گذشته اطلاع رسانی شده است، گفت: تشدید و تداوم فعالیت سامانه بارشی در سراسر استان تا فردا ادامه دارد.

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان امروز پنجشنبه 13 اردیبشهت ماه، رفت و آمد و قرار گرفتن در مسیر مسیل ها را بسیار خطرناک اعلام کرد و گفت: در این مدت مخاطرات تندبادهای لحظه ای، رگبار و بارش تگرگ شدید آنی و امکان بروز رعد و برق های مهیب وجود دارد.

وی گفت: مردم در شهرستان های سراسر استان و جزایر، از رفت و آمد غیرضروری، تفریحات دریایی، رفت و آمد یا توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها دوری کنند همچنین دریانوردان و صیادان از رفت و آمد با شناورهای مسافری و تجاری و صیادی در بنادر خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: آبگرفتگی معابر شهری و برون شهری بویژه آبنما ها، حرکت سیلاب رودخانه های بالادستی، افتادگی تیرهای برق نیز محتمل است که لازم است مردم هیچگونه رفت و آمد غیرضروری درون شهری نداشته باشند، در مسیر آبنما رفت و آمد نکنند و از توقف لحظه ای نیز در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری کنند.

گفتنی است، بارش باران از روز گذشته در استان هرمزگان آغاز شده است.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار تشدید و تداوم فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار تشدید و تداوم فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان"، کلیک کنید.