واکنش تازه به پست جنجالی در فضای مجازی؛ دلم برای استقلال می‌سوزد

واکنش تازه به پست جنجالی در فضای مجازی؛ دلم برای استقلال می‌سوزد

آفتاب‌‌نیوز :

سیروس پورموسوی در مورد هشداری که در صفحه اینستاگرام خود مبنی بر اینکه طوفانی در مورد باشگاه استقلال خوزستان در راه است، اظهار داشت: خیلی از دوستان خواهش کردند که فعلا سکوت کنم، اما واقعیت این است که دلم برای باشگاه استقلال خوزستان می‌سوزد و در این تیم فقط یک مربی نبودم که کار کنم و بعد از پایان قراردادم بروم دنبال زندگی ام. ۱۴-۱۵ سال در باشگاه استقلال خوزستان کار کرده ام و دلم برای تیم استان و شهرم می‌سوزد، اما اکنون تصمیم‌هایی در این باشگاه گرفته می‌شود که باعث نابودی باشگاه خواهد شد. به یکی دو مورد اشاره می‌کنم و صحبت‌های کلی را مطرح می‌کنم و صحبت‌های دیگر را بعدا انجام خواهم داد.

وی افزود: ساویو هافبک خارجی استقلال خوزستان را با ۶۵ هزار یورو جذب کردیم و اکنون گفته می‌شود که با این بازیکن قراردادی ۷۰۰ هزار یورویی برای دو فصل امضا شده است. از سویی دیگر گفته می‌شود با یک مربی خارجی دیگر توافق شده بوده، اما به این مربی هم پیشنهاد داده بودند! و هنگامی که قصد سفر به ترکیه را داشتند تا با مربی دیگر مذاکره کنند فهمیدند که این مربی پیشنهاد باشگاه را قبول کرده و درحال سفر به ایران است و مجبور به عقد قرارداد با همین مربی مونته نگرویی شدند.

سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان تصریح کرد: با این مربی خارجی هم رقمی در حدود ۶۵۰ هزار یورو برای دو فصل امضا کرده اند. وقتی مربی گرانقیمت خارجی می‌آورید باید برایش بازیکن درجه اول و گران هم خریداری کنید در حالیکه باشگاه استقلال خوزستان چنین توان مالی ندارد! مگر اینکه در این مدت گنج پیدا کرده باشند. باشگاه استقلال خوزستان از فصل گذشته حدود ۳۰ میلیارد تومان به کادرفنی، بازیکنان وآژانس‌ها بدهکار است. خود من حدود ۴۰ درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه طلبکارم. 

پورموسوی افزود: فصل گذشته کل بودجه باشگاه ۸۷ میلیارد تومان بود که اکنون با جذب این سرمربی خارجی و قرارداد ساویو هافبک خارجی تیم از سقف بودجه فصل گذشته عبور کرده اند! این‌ها مسایلی بود که هشدار دادم طوفانی در راه است. باور کنید استقلال خوزستان چنین بضاعت مالی ندارد. مدیرعامل باشگاه فقط روی پول رضایت نامه جواد آقایی پور حساب می‌کند. اول می‌گفت با فروش آقایی پور هزینه جذب مربی خارجی را می‌دهم اکنون می‌گوید با پول این رضایت نامه ۵ جواد آقایی پور دیگر می‌آورم! سوالم این است مگر مدیرعامل بازیکن سازی می‌کند؟ اصلا مگر آقایی پور را ایشان به فوتبال ایران معرفی کرد؟ اصلا وقتی آقایی پور را آوردم او در باشگاه استقلال خوزستان بود؟

وی تاکید کرد: آقایی پور بازیکن مستعدی بود که من به او میدان دادم و تاوان جوانگرایی تیم را دادم تا او به خودباوری رسید آقایی پور همان بازیکنی است که نیم فصل اول دروازه خالی را بیرون می‌زد، اما آنقدر به او میدان دادم و پایش ایستادم تا تبدیل به بازیکن ممتازه و ستاره شد که اکنون باشگاه‌های بزرگ خواهان جذب او هستند، اما تا حالا نشنیده ام که مدیرعامل باشگاه بازیکن سازی کند؟

بعد این آقای مدیرعامل سرمربی خارجی آورده تا خودش برود برایش بازیکن بخرد؟! مربی خارجی دلسوزی مربیان ایرانی را ندارد و مثل من به دنبال بازیکن ارزان و مستعد نیست بلکه او بازیکنان گران قیمت می‌خواهد تا نتیجه بگیرد در حالیکه باشگاه استقلال خوزستان چنین پولی ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تازه به پست جنجالی در فضای مجازی؛ دلم برای استقلال می‌سوزد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تازه به پست جنجالی در فضای مجازی؛ دلم برای استقلال می‌سوزد"، کلیک کنید.