واکنش تند نصیرزاده به اظهارات علی سامره

واکنش تند نصیرزاده به اظهارات علی سامره

آفتاب نیوز :

روز گذشته علی سامره در یک مصاحبه جنجالی مدعی شد که تراکتور در پنجره زمستانی به کمک استقلال آمده و با جذب ارسلان مطهری، لیست این تیم را برای جذب اورونوف خالی کرده بود، اما در نهایت نکونام به این انتقال رضایت نداد.

هوشنگ نصیرزاده در واکنش به اظهارات سرپرست سابق تیم استقلال تهران درخصوص شرایط انتقال ارسلان مطهری به تراکتور، اظهار داشت: واقعا برای ایشان متاسف هستم که با رفتار بی اخلاقی و اظهارات کذب، دنبال خودنمایی است.

وی در ادامه افزود: به قول معروف آنچه عیان است چه حاجت به بیان است! پرونده شکایت ارسلان مطهری از استقلال در کمیته تعیین وضعیت مفتوح بوده و این بازیکن به دلیل فسخ یکطرفه باشگاه استقلال پیگیر حق و حقوق خود و محرومیت چهار ماهه این باشگاه است.

مدیرعامل و سخنگوی باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه انتقال ارسلان مطهری پس از فسخ یکطرفه قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه استقلال، انجام شده است، عنوان کرد: متاسفانه برخی ها برای خودنمایی و عقده گشایی شخصی، اظهاراتی خلاف واقع را مطرح می کنند که ما آن را ناشی از اطلاعات ناقص این افراد می دانیم.

نصیرزاده تاکید کرد: ابتدای فصل همه دیدند ما یکی از بازیکنان مدنظر استقلال که در آستانه عقد قرارداد با این باشگاه پیش رفته بود را منصرف کرده و به خدمت گرفتیم. چند بازیکن دیگر را از استقلال هایجک کرده و در نیم فصل نیز علی رغم درخواست مکرر مدیرعامل وقت و سرمربی، رضایت نامه آنان را صادر نکردیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تند نصیرزاده به اظهارات علی سامره" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تند نصیرزاده به اظهارات علی سامره"، کلیک کنید.