پاسخ مبهم اوسمار ویرا درباره ادامه حضور در پرسپولیس

پاسخ مبهم اوسمار ویرا درباره ادامه حضور در پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری اکسیداک؛ یکی از موضوعات داغ این روزهای فوتبال ایران وضعیت نیمکت پرسپولیس برای فصل آینده است که هنوز تکلیف آن مشخص نشده است.

به گزارش ورزش سه، اوسمار در پنجره زمستانی جانشین یحیی شد و ابهامات زیادی درباره موفقیت او وجود داشت. با این حال وقتی به هفته های پایانی لیگ برتر رسیدیم و سرخپوشان نمایش خیره کننده ای به جا گذاشتند هیچ هواداری از پرسپولیس درباره ادامه همکاری اوسمار و تمایلش برای ماندن شکی نداشت و صحبت های این مربی برزیلی هم این دیدگاه را تقویت می کرد.

با این حال اوسمار به شکل عجیبی ایران را ترک کرد و رفته رفته مشخص شد که او قرار نیست به ایران برگردد. طی روزهای اخیر نقل قول های مختلف و مبهمی از سوی اوسمار درباره آینده اس در پرسپولیس منتشر شده، که شاید مهم ترین نقل قول مربوط به صحبت های شب گذشته علیرضا بیرانوند باشد که گفت او با بوریرام تایلند به توافق رسیده و خبری از بازگشت او نخواهد بود.

در همین راستا امروز خبرنگار ما پیامی برای اوسمار در یکی از صفحات مجازی اش ارسال کرد و او پاسخ کوتاه و باز هم مبهمی به یک سوال شفاف درباره آینده اش داشت و گفت:« پرسپولیس تصمیم من را می داند.»
مدیران پرسپولیس پس از اینکه احتمال بازگشت اوسمار به پایین ترین حد خود طی روزهای اخیر رسید، کار انتخاب جانشین را آغاز کرده اند و در حال حاضر گفته می شود که دراگان اسکوچیچ برای جانشینی اوسمار برگزیده شده و مذاکرات با او آغاز شده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ مبهم اوسمار ویرا درباره ادامه حضور در پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ مبهم اوسمار ویرا درباره ادامه حضور در پرسپولیس"، کلیک کنید.