پایز: مثبت اندیش باشیم/ باید برای انسجام تیمی بیشتر تلاش کنیم

لیگ ملت های والیبال

پایز: مثبت اندیش باشیم باید برای انسجام تیمی بیشتر تلاش کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر مثبت اندیشی، گفت: دیدار تدارکاتی با برزیل نکات خوبی داشت و باید برای انسجام تیمی بیشتر تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، موریس موتا پایز پس از دیدار تدارکاتی شاگردانش مقابل تیم ملی برزیل، افزود: برای اولین بار در یک مسابقه در کنار هم جمع شدیم و مقابل یک تیم بزرگ قرار گرفتیم که اصلا آسان نیست.

وی تصریح کرد: در این مسابقه تدارکاتی نکات خوبی را هم دیدیم. بایستی بیشتر شکل تیمی خود را به دست بیاوریم و مثبت اندیش تر باشیم. بایستی از بروز برخی اشتباهات جلوگیری کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ست اول به پیروزی رسیدیم. در این ست برتری خوبی در سرویس داشتیم و این کلید پیروزی بود و همچنین همه بازیکنان در بالاترین سطح خودشان بازی کردند.

پایز با بیان این که در ست دوم برزیل فشار بیشتری به تیم ایران وارد کرد، گفت: بایستی انسجام خودمان را حفظ و بیشتر می کردیم، اما این اتفاق نیفتاد. هرچند این بازی ها فرصتی برای بهتر شدن و پیشرفت کردن است.

ملی پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده اند، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در اولین دیدار تدارکاتی خود به مصاف برزیل رفتند که این دیدار با برتری شاگردان رزنده خاتمه یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: مثبت اندیش باشیم/ باید برای انسجام تیمی بیشتر تلاش کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: مثبت اندیش باشیم/ باید برای انسجام تیمی بیشتر تلاش کنیم"، کلیک کنید.