«پتروشیمی فن‌آوران» نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد

«پتروشیمی فن‌آوران» نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد

به گزارش خبرگزاری اکسیداک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فن‌آوران، امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ دومین جشنواره ملی حکمت (حمایت از کالای ایرانی و تولید ایرانی) با شعار “تحقق اقتصاد عدالت محور مردم پایه” با حضور مدیران‌ ارشد دولتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شرکت‌های برتر کشور در سالن‌ همایش‌های بین‌المللی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این رویداد ملی که نشان رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست اهدا گردید، شرکت پتروشیمی فن‌آوران نیز به نشان ملی حکمت به پاس تولید داخلی و پیشرو در صنعت پتروشیمی با تولیدات متمایز و استراتژی‌های نوآورانه در تولید متانول و اسید استیک دست یافت و مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت پتروشیمی فن‌آوران با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و تکیه بر دانش و تخصص نیروهای ایرانی توانسته است استانداردهای بین‌المللی را در تولید خود پیاده‌سازی کند و با ارتقاء کیفیت محصولات، به تقویت اقتصاد دانش بنیان و صادرات کشور کمک شایانی کند.

گفتنی‌ست، این شرکت با سرمایه‌گذاری‌های مستمر در بخش تحقیق و توسعه، نقش مهمی در ارتقاء صنعت پتروشیمی و خودکفایی اقتصادی نیز داشته است.

رویداد ملی حکمت، فرصتی برای تأکید بر اهمیت حمایت از تولیدات داخلی و تقویت اقتصاد مقاومتی است که پتروشیمی فن‌آوران در این رویداد، با ارائه مدل‌های موفقیت‌آمیز به عنوان الگویی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی در نظر گرفته شد.

شرکت پتروشیمی فن‌آوران با تلاش‌های بی‌وقفه در جهت بهبود مستمر فرآیندها و محصولات توانسته تأثیرگذاری قابل توجهی نیز در صنعت پتروشیمی داشته باشد که اهداف بلندمدت این شرکت در راستای توسعه پایدار و ارتقاء سطح رقابت‌پذیری در بازارهای جهانی را تحقق بخشیده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«پتروشیمی فن‌آوران» نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«پتروشیمی فن‌آوران» نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد"، کلیک کنید.