پرسپولیس به خاطر تعویض های اشتباه اوسمار حذف شد

پرسپولیس به خاطر تعویض های اشتباه اوسمار حذف شد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اوسمار با تعویض های اشتباهی که در نیمه دوم انجام داد سبب شد تیم از نظر روحی و روانی از هم پاشیده شود و بازی برده را به آلومینیوم اراک واگذار کند.

ضیا عربشاهی در گفت و گو با اکسیداک، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک در رقابت های جام حذفی، اظهار کرد: پرسپولیس بازی را خیلی خوب شروع کرد و آلومینیوم اراک را از جلو تحت فشار قرار داده بود، کارهای تاکتیکی و پرس کردن را به خوبی انجام می داد و همین امر سبب شد تا در نیمه اول دو گل بزند. در نیمه اول پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد اما نیمه دوم متاسفانه 180 درجه تیم تغییر کرد به ویژه  در دقیقه 60 تیم کلا عوض شد و با تعویض های اشتباهی که اوسمار انجام داد سبب شد تا تیم از هم پاشیده شود و بازی 2 بر صفر به تساوی 2 بر 2 کشیده شود.
وی گفت: ما می توانستیم برنده دیدار باشیم اما تعویض های اشتباه اوسمار سبب شد تا بهترین نفرات مثل سروش از خط هافبک بیرون کشیده شود و شادابی و طراوتی که نیمه اول داشتیم با تعویض اشتباه از بین رفت و برعکس آلومینیوم اراک جان تازه گرفت.
عربشاهی تاکید کرد: در این بازی خودمان سر خودمان را بریدیم. در این دیدار وجود یک دروازه بان باتجربه کاملا احساس می شد تا بتواند تیم را از عقب راهنمایی و نقاط ضعف و قوت تیم را با فریاد زدن به آن ها گوشزد کند.
این پیشکسوت پرسپولیس افزود: اوسمار به تنهایی تصمیم نمی گیرد. نفراتی هستند که از کنار زمین به داخل زمین نفرات را ارنج و یا تعویض می کنند که این جای تاسف دارد. در شرایطی که می توانستیم 4 بر 2 برنده دیدار باشیم بازی به وقت اضافی و پنالتی کشیده شد.
وی گفت: هر چقدر پرسپولیس در نیمه اول از نظر روحی و روانی، ارایه بازی ترکیبی و تحت فشار قرار دادن تیم مقابل عالی بود در نیمه دوم به ویژه دقیقه 60 تیم کاملا دگرگون و از هم پاشیده شد و بازی که می توانست برنده دیدار باشد به آلومینیوم اراک واگذار کرد.
عربشاهی در پایان در ارزیابی از تیم آلومینیوم اراک نیز گفت: تیم بسیار خوب و باانگیزه ای بود و بازی خوبی را برابر پرسپولیس به نمایش گذاشت.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس به خاطر تعویض های اشتباه اوسمار حذف شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس به خاطر تعویض های اشتباه اوسمار حذف شد"، کلیک کنید.