پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، جایگاه اثرگذار حوزه روابط عمومی در روند موفقیت سازمان ها و نقش مهم کنشگران این حوزه در ارتقای عملکرد و کیفیت شکل گیری تعاملات دوسویه میان سازمان ها و جامعه و نیز جوامع با یکدیگر، بر کسی پوشیده نیست. 

مدیران امروز به خوبی واقف اند که در عصر کنونی ارتباطات، کارکرد روابط عمومی مدرن، هدایتگری سازمان به سوی تحولات مثبت و جهانشمول است؛ روابط عمومی آگاه، روزآمد، مسلط بر ابزارهای ارتباطی جدید و پاسخگو، از یک سو رکن اساسی در ارتقای برندینگ سازمان، مدیریت افکار و نگرش عمومی نسبت به سازمان، افزایش محبوبیت و اثرگذاری سازمان و آگاهی بخشی به جامعه هدف درباره ظرفیت ها، خدمات و محصولات سازمان است و از سوی دیگر، با انتقال بازخوردها و مطالبات جامعه از سازمان، نقش مهمی در بهبود کیفیت خدمت رسانی به جامعه، افزایش سهم سازمان از بازار بالقوه کسب و کار و موفقیت سازمان برعهده دارد.

روابط عمومی متعهد، به مثابه قلب تپنده سازمان، با گردش اطلاعات مثبت و سازنده، مبارزی بی نام و بی ادعا اما اثرگذار و پرتلاش در جبهه جهاد تبیین است و با بیان شفاف و امیدبخش پیشرفت های کشور، سهم زیادی در شادابی، روزآمدی و بالابردن انگیزه کارکنان و نیز انتشار نشاط و امید در جامعه داشته، با فرهنگ سازی و همراه سازی اقشار مختلف مردم، برای تحقق شعار سال «رونق تولید با مشارکت مردم» و اجرای موفق اهداف و برنامه های اقتصادی کشور می کوشد.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه نیروهای خدوم، زحمتکش و گمنام روابط عمومی و فعالان عرصه ارتباطات، به ویژه همکاران پرتلاش و ارجمندم در روابط عمومی بانک کشاورزی،  تبریک و شادباش عرض می کنم و از درگاه پروردگار بزرگ برای کنشگران این حوزه، توفیق خدمت در مسیر نشر آگاهی، پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی کشور عزیزمان را مسیلت دارم.

                                                                                                                                                                                                                                وهب متقی نیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی"، کلیک کنید.