پیوست فرهنگی برنامه ها مورد توجه قرار گیرد

پیوست فرهنگی برنامه ها مورد توجه قرار گیرد

اکسیداک/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: باید هر برنامه ای که اجرا می شود پیوست فرهنگی آن مورد توجه قرار گیرد و از آن غفلت نشود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، امروز 26 اردیبهشت در نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه باید گفت و گوها، نشست ها و تصمیمات عملیاتی شوند، اظهار کرد: کار این جلسه سیاست گذاری، برنامه ریزی و تدوین خطی و مشی است، مابقی مباحث به دستگاه های اجرایی ارتباط دارد که باید وظایف خود را انجام دهند.

وی افزود: دستگاه های اجرایی موظفند در زمینه عفاف و حجاب در مجموعه و زیر مجموعه خود فرهنگ سازی و روی تولیدات بیشتر کار کنند، گر چه امروزه مسیله حجاب و عفاف از مسایل مهم روز و در دست اقدام است که باید با فرهنگ و اجرای قانون پیش رود. 

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به ضرورت و فعال شدن دبیرخانه عفاف و حجاب در استان، تصریح کرد: باید همه جانبه این مسیله رصد و زمینه عملیاتی شدن آن در سطح جامعه فراهم شود.

وی بیان کرد: دستگاه هایی هستند که ناهنجاری ها در آن ها وجود دارد، البته این موضوعات بارها بیان و تذکر داده شده که باید مورد توجه قرار گیرند و نظارت ها مخصوصا بر مساله عفاف و حجاب در بیمارستان ها و مراکز درمانی جدی تر رصد شود.

نکونام ضمن تذکر به متولیان برگزاری برنامه شب گذشته که بدون توجه به وقت اذان مغرب و عشا به مناسبت نکوداشت روز شهرکرد در چالشتر برگزار شد، گفت: باید هر برنامه ای که اجرا می شود پیوست فرهنگی آن مورد توجه قرار گیرد و از آن غفلت نشود، نباید امور به سمت معصیت حرکت کند.

وی در پایان با اشاره به ضرورت توجه به مسیله شهدا مخصوصا شهدای گمنام، بیان کرد: اقدامات خوبی صورت گرفته اما بیشتر باید بر کارها تمرکز شود به گونه ای که این مکان به زیارتگاه تبدیل شود و مردم از فضای معنوی بهره مند شوند، البته لازم است اطراف مزار شهدای گمنام فضاهایی ایجاد شود که مردم از آن فضاها استفاده و بر معنویت کار افزوده شود.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیوست فرهنگی برنامه ها مورد توجه قرار گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیوست فرهنگی برنامه ها مورد توجه قرار گیرد"، کلیک کنید.