چهارمحال و بختیاری میزبان اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی است

چهارمحال و بختیاری میزبان اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی است

حجت الاسلام امیرقلی جعفری با اشاره به اینکه اعضای کمیسیون کشاورزی پیش از این نیز برای نخستین بار به استان سفر کرده بودند، افزود: اعضای کمیسیون کشاورزی از جمله رییس و نایب رییس کمیسیون کشاورزی در شهرستان بروجن حاضر می شوند و از نزدیک به بررسی و بازید از طرح های دردست اقدام و مصوب سفر گذشته در این شهرستان و چالش ها و فرصت های شهرستان خواهند پرداخت.

وی گفت: در دور نخست سفر اعضای کمیسیون کشاورزی، صدور مجوز طرح های مختلف در حوزه آب و خاک، منابع طبیعی، آبخیزداری، شهرک های صنعتی، مجتمع های گلخانه ای اخذ شد که درصدی این طرح ها اجرا شده و یا در دست اجراست.

به گفته وی،هم اکنون احداث پنج مجتمع دامپروری و گلخانه ای در این شهرستان در دست اجراست، که اعضای کمیسون کشاورزی به بررسی نهایی و جمع بندی و بازدید میدانی خواهند پرداخت.

جعفری افزود: برای احداث این مجتمع ها زمین واگذار و اعتبار پیش بینی شده است که با تکمیل و راه اندازی این مجتمع ها تحو.ل بزرگ در صنعت گلخانه شهرستان ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قبل از دولت سیزدهم سطح گلخانه های استان 35 هکتار بود، گفت: هم اکنون سطح گلخانه ها در استان افزایش پیدا یافته است و در شهرستان بروجن 110هکتار گلخانه در دست اقدام است.

وی به تخصیص اعتبار به برخی طرح های آبخیزداری که پس از 20 سال در شهرستان بروجن در دست اقدام است، اشاره کرد و گفت: این طرح ها برای جلوگیری از روان آبها، فرسایش خاک است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهارمحال و بختیاری میزبان اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهارمحال و بختیاری میزبان اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی است"، کلیک کنید.