کشتی خراسان رضوی نسبت به 2 دهه گذشته افت داشته است

کشتی خراسان رضوی نسبت به 2 دهه گذشته افت داشته است

اکسیداک/خراسان رضوی مربی خراسانی کشتی گفت: واقعیت امر این است که کشتی خراسان رضوی نسبت به 20 سال قبل افت فاحشی داشته است.

حمید باوفا در گفت وگو با اکسیداک در خصوص عملکردش در سال گذشته اظهار کرد: سال گذشته پنجمین قهرمانی آسیا و چهارمین قهرمانی جهان را با تیم جوانان تجربه کردم که تجربه بسیار خوبی برایم بود.  

وی در خصوص نخستین دوره اعطای نشان کاوه افزود: برگزاری مراسمی مانند نشان کاوه باعث دیده شدن بیشتر ورزشکاران در رسانه ها، صفحات مجازی و بین مردم می شود و این باعث می شود که افراد با قهرمانان خود آشنا شوند و رو به سوی ورزش بیاورند. انتخاب شدنم به عنوان کاندیدای برترین های ورزشی برایم تجربه جدیدی است و حس خوبی به آن دارم.

باوفا در خصوص وضعیت کشتی خراسان خاطرنشان کرد: در حال حاضر کشتی ما شبیه به کشتی دو دهه قبل نیست و این به مدیریت اشتباه برمی گردد، ما در استان یکسری استعداد پنهان داریم و نتوانستیم طی سال های گذشته در حوزه شناخت این استعداد و قابلیت ها عملکرد خوبی داشته باشیم. کشتی از دیرباز در استان خراسان جایگاه ویژه ای داشته و نماد ورزشی استان ما بوده اما در حال حاضر کشتی ما جایگاهی در کشتی کشور ندارد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشتی خراسان رضوی نسبت به 2 دهه گذشته افت داشته است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشتی خراسان رضوی نسبت به 2 دهه گذشته افت داشته است"، کلیک کنید.