۱۵۳ بار به کشتی‌های آمریکا و صهیونیست‌ها حمله کردیم

۱۵۳ بار به کشتی‌های آمریکا و صهیونیست‌ها حمله کردیم

به گزارش اکسیداک، «عبدالمالک بدر الدین الحوثی» رهبر جریان انصارالله یمن در اظهاراتی ضمن انتقاد از اهمال‌کاری عربستان سعودی در ارائه خدمات به حجاج بیت الله الحرام و شهادت تعدادی از حجاج مصری و اندونزیایی در نتیجه بی‌توجهی عربستان سعودی، تأکید کرد که سعودی‌ها هزینه‌های زیادی بابت ارائه خدمات به حجاج دریافت می‌کنند، اما به صورت عمدی به مسائل مربوط به آنها بی‌توجهی می‌کنند تا جایی که صدها نفر به این علت از دنیا می‌روند.

وی به توجه ویژه رژیم آل سعود به برگزاری مراسم‌های مربوط به رقص و بی بند و باری در عربستان اشاره و تاکید کرد که این در حالی است که توجه آنها به حجاج بیت الله الحرام به شدت کم شده است.

به گزارش اکسیداک به نقل از المسیرة، الحوثی با اشاره به اینکه عربستان شایستگی خدمات‌رسانی به حجاج و تحقق اهداف قرآنی و اسلامی مراسم حج را ندارد، تاکید کرد که سعودی‌ها از نظر سیاسی وابسته به اراده آمریکا هستند و با دشمن صهیونیستی ابراز محبت کرده و با دشمنان مسلمانان ائتلاف می‌کنند.

وی با اشاره به فجایع وارد آمده بر سر ملت فلسطین همزمان با اعیاد اسلامی، به فریبکاری آمریکا در این تحولات اشاره و تاکید کرد که واشنگتن یک اسکله دریایی در فلسطین احداث کرده و مدعی توجه به اوضاع انسانی در غزه شد، اما اشغالگران صهیونیستی در عملیات نسل کشی خود در رفح از این اسکله استفاده کردند و در عوض هیچ کمک انسانی از طریق این اسکله برای رفع نیازمندی‌های ملت فلسطین و غزه منتقل نشد.

الحوثی به مصیبت‌های زندانیان فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی اشاره و تاکید کرد که دشمن صهیونیستی تلاش دارد مقدسات اسلامی را به هر وسیله‌ای در معرض هتک حرمت قرار دهد.

رهبر انصار الله یمن به تلاش آمریکا برای ارسال ۵۰ جنگنده اف ۱۵ برای حمایت از رژیم صهیونیستی در مسیر نسل کشی در غزه اشاره و تاکید کرد که پارلمان آلمان نیز تصمیم گرفته کمک‌های تسلیحاتی به رژیم صهیونیستی را گسترش دهد و صربستان نیز به این موضوع افتخار می‌کند.

الحوثی همچنین با توجه به افزایش تلفات ارتش رژیم صهیونیستی در رفح تاکید کرد که این موضوع برای تل‌آویو نگران کننده است، این رژیم خسارت‌های زیادی در غزه دیده است، به همین علت بسیاری از جوانان در سرزمین‌های اشغالی از انجام خدمت نظامی فرار می‌کنند و این موضوع شرایط را برای رژیم صهیونیستی بیش از پیش مشکل کرده است.

وی ابراز داشت که دشمن صهیونیستی در حال حاضر از یک بحران موجودیتی و عدم اطمینان نسبت به آینده سخن می‌گوید و این شرایط نتیجه تلاش‌ها و پایمردی ملت فلسطین است.

الحوثی همچنین به حملات حزب الله لبنان به سرزمین‌های اشغالی در مناطق مرزی اشاره و تاکید کرد که این حملات پایگاه‌های نظامی و اهداف حیاتی صهیونیست‌ها را هدف گرفته است. جبهه پشتیبان عراق نیز اعلام کرده که اهداف حساس تل‌آویو از جمله بندر حیفا را هدف موشک باران خود قرار داده است، ملت ما نیز اعلام کرده به پشتیبانی خود از غزه ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۵۳ حمله به کشتی‌های صهیونیستی و آمریکایی و انگلیسی صورت گرفته، تاکید کرد که تنها طی هفته گذشته ۱۰ عملیات با ۲۶ موشک بالستیک و بالدار و پهپادها و قایق‌های جنگی انجام شده که ۸ کشتی را هدف گرفته است. از جمله این کشتی‌ها ناو هواپیمابر آیزنهاور آمریکا بود که برای سومین بار در شمال دریای سرخ در کانون حملات یمنی‌ها قرار گرفت و همچنین کشتی «توتور» بعد از عملیات بی‌سابقه نیروهای دریایی یمن غرق شد. یک کشتی دیگر نیز در آستانه غرق شدن در خلیج عدن است.

الحوثی با اشاره به تاثیرات عملیات دریایی یمن در اوضاع اقتصادی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که صادر کنندگان لباس و لوازم الکترونیک از مسیرهای هوایی استفاده می‌کنند که برای آنها بسیار هزینه بر است.

وی ادامه داد که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها نیز ۲۴ حمله علیه یمن انجام داده‌اند که بحمدلله هیچ تاثیری نداشته است. رهبر انصار الله ابراز داشت که آمریکا در یک بحران واقعی و شکست فجیع رفتار شده و رهبران آن به توانمندی‌های یمن اذعان کرده اند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۱۵۳ بار به کشتی‌های آمریکا و صهیونیست‌ها حمله کردیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۱۵۳ بار به کشتی‌های آمریکا و صهیونیست‌ها حمله کردیم"، کلیک کنید.