خوراکی هایی که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند

خوراکی هایی که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند

آفتاب نیوز :

هوای سرد می تواند آنتی اکسیدان های موجود در برخی میوه ها را تجزیه کرده و روند رسیدگی میوه های دیگر را متوقف کند. البته مواد غذایی نیز وجود دارد که به سادگی نیازی به نگهداری در یخچال ندارند، مانند سس سویا. در اینجا چند ماده غذایی وجود دارد که نیازی به یخچال ندارند.

*گوجه فرنگی

بهتر است آن ها در یک مکان خشک و خنک در دمای اتاق نگهداری شوند، چون در آنجا رطوبت خود را حفظ می کنند.

*موز

برای تازه نگه داشتن موز، آن ها را در دمای اتاق با پیچیدن پلاستیکی در اطراف ساقه ها نگهداری کنید. بسته بندی پلاستیکی مانع از انتشار گاز اتیلن می شود، گازی که روند رسیدن موز را سریع تر می کند.

*مرکبات خوراکی

مانند لیمو، لیموترش، پرتقال و گریپ فروت همه نمونه های عالی از مواد غذایی هستند که نیازی به یخچال ندارند.. این میوه های آبدار بهتر است به جای آن در یک سبد میوه نگهداری شوند. اگر فکر نمی کنید که طی چند هفته میوه خود را خواهید خورد، یک مکان خنک، خشک و با تهویه مناسب مانند کمد خود را انتخاب کنید تا آن ها در آنجا بگذارید و زمانی که بخواهید آن ها را بخورید آن ها را بیرون بیاورید.

*سس تند 

* کره 

 کیک های بدون خامه و کیک هایی که روی آن ها گاناش یا کره پوشیده شده 

 بهتر است تا سه روز در یک ظرف بدون نفوذ هوای در پیشخوان آشپزخانه نگهداری شوند. اگر نگران این هستید که یک کیک کامل قبل از خوردن آن خراب شود، آن را به برش های کوچک برش دهید و آن ها را در فریزر ذخیره کنید، چون در آنجا کمتر خشک خواهند شد.

* نان 

* سیب زمینی

 *قهوه (پودر یا دانه) 

* فلفل دلمه ای 

*فلفل تند

*میوه های گرمسیری (مانند کیوی، انبه و آناناس)

*پیاز

*سس سویا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خوراکی هایی که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خوراکی هایی که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند"، کلیک کنید.